Про нас


Ми - Яна і Лєна - засновники студії декору та флористики Magic Decor. Наш тандем існує з 2010 року, коли ринок оформлення подій тільки починав розвиватися. Тоді ми мріяли про те, щоб українські весілля та інші свята були як на фото з зарубіжних блогів. Через декілька років світ декору та флористики зробив перші кроки до перетворення, і ми, безумовно, раді, що стали біля джерел цих подій.

Зараз свята студії мають свій почерк, який поєднує в собі простоту та вишуканість. Інтелігентні, милі та сонячні події - це пристрасть нашої студії. Ми розкриваємо історію пари, людини або компанії, відображаємо внутрішній стан, даруємо радість та яскраві емоції. І все це охайно з легким ароматом та післясмаком у вигляді приємних спогадів.

Ми цінуємо свою команду, яку ретельно підбираємо. Тому що наш успіх - це Люди. Це прекрасні клієнти, яких ми пам'ятаємо довгі роки! І так, наші концепції копіюють, нашому сервісу заздрять, а ми з гордо піднятою головою продовжуємо творити серцем і душею на радість нашим клієнтам!

Наші цінності не змінюються: це любов до людей, їх історій, до краси та естетики навколишнього світу і, звичайно ж, до розвитку та роботи над собою!

FAQ

Як працює дизайн-студія Magic Decor? Важливі моменти.


Індивідуальний, за записом. Телефон: 063-371-69-96. Зустрічі проводимо з 9:00 до 20:00. Ми працюємо 5 днів на тиждень в залежності від завантаження. Тому зустрітися в вихідні дні або в будні після 19:00 - МОЖЛИВО! Але потрібно телефонувати і уточнювати на кожну конкретну дату. У суботу та п'ятницю зустрічі проводимо рідко в активний сезон, оскільки працюємо на весільних майданчиках.

1. Зв'язавшись з нами за телефоном 063-371-69-96 та надіславши фото бажаного оформлення на електронну пошту magic.decorkiev@gmail.com 2. Зустрівшись з нами в майстерні (заздалегідь домовившись), на нейтральній території або заїхавши в необхідне місце оформлення (банкетний зал, ресторан, кафе, офіс).

Перша зустріч - безкоштовна. Вже на першу зустріч рекомендується прийти з фотографіями робіт які подобаються, а також ознайомитися з нашим портфоліо. Так завжди легше зрозуміти, що ви хочете, і підходимо чи не підходимо вам. Більш точний бюджет оформлення кожному замовнику розраховується протягом 3-7 днів (в залежності від складності замовлення та завантаженості студії). Презентація та художні ескізи надаються безкоштовно на наше розсуд і від суми замовлення від 20 000 грн та після внесення передоплати.

Дата вважається заброньованою (тобто ми працюємо з вашим проєктом) тільки після внесення передоплати в розмірі 2000 грн. За 2 тижні - місяць ми повинні отримати 50% від замовлення (для закупівлі квітів, декоративних матеріалів тощо). До внесення передоплати дата вважається незаброньованою. Якщо ви внесли передоплату, то вона не повертається.

Все дуже індивідуально. З комплексними оформленнями ми працювали з бюджетами від 10 000 грн до 150 000 грн. Залежить від багатьох факторів: кількості гостей, кількості зон оформлення на майданчику (столи, зони виїзної церемонії, відпочинку, кенді-бара, фотозон і т.д., поліграфії, аксесуарів і т.д.), кількості тканинного оформлення, кількості і масштабності композицій, сортів квітів, кількості аксесуарів, поліграфії та інше. Точний розрахунок комплексного оформлення зазвичай здійснюється після зустрічі. Винятком є випадок, коли ви вже визначилися, що точно хочете замовити. Орієнтовну смету можна скласти в розділі Ціни на нашому сайті або написавши запит на magic.decorkiev@gmail.com.

На сайті ціни актуальні. Наша політика незмінна - установка та демонтаж прокатних матеріалів входять до вартості завжди, але доставка та вивіз оформлення просчитовується індивідуально (від 2000 грн по Києву, від 3000 грн за містом).

Розстановку та розміщення вашого декору ми робимо винятково за додаткову оплату. Зазвичай, розстановкою гостей займаються координатори. Якщо їх немає - батьки або друзі. Ми не маємо інформації про гостей. У разі помилки поліграфії або розстановки стільців рестораном виникає багато питань, а рішення їх займає багато часу. Це вже поза компетенцією оформлювачів. Для розстановки вашого декору знадобиться додатковий персонал, його роботу необхідно оплатити.

Рекомендуємо самовивіз, але можлива доставка. Вранці видача букетів, бутоньєрок та іншого флористичного оформлення з 7:00, ввечері за день до весілля до 20:00 за індивідуальною домовленістю. Доставка оплачується окремо і індивідуально за тарифом кур'єрської служби доставки таксі. Доставка букету - до під'їзду.

Так, ми вже були у Дніпровській та Рівненській областях. Якщо ви організатор або наречена, яка проводить весілля в іншому місті, зв'яжіться з нами за електронною адресою magic.decorkiev@gmail.com.

MAGIC команда


Олена Бойко

Арт-директор

Я Інноваційна. Відповідаю за візуальне представлення студії та організовую створення проектів.

Яна Охрименко

Керівник проектів

Я Організована. Мої головні сфери - це комунікація з клієнтами, команда, ціноутворення та маркетинг.

  • magic.decorkiev@gmail.com
  • +38 (063) 371-69-96
  • +38 (050) 650-02-59
  • м. Київ, вулиця Марка Вовчка, 18
Magic Decor 2023 | Розроблено в masla.digital